Córka opiekuna wspomnień

(okładka miękka)

Autor:
Wydawca: Videograf II
Data premiery: 2007-01-01

Produkt niedostępny

lub

 • Opis
 • do góry

  Opis

  Znakomicie pomyślany, olśniewający debiut Kim Edwards - to bogata, wciągająca czytelnika i poruszająca do głębi powieść. Ukazuje, w jaki sposób życie potrafi nas zaskoczyć i jak tajemne związki łączące rodzinę pomagają przetrwać najgorsze chwile, gdy długo skrywane tajemnice nagle ujrzą światło dzienne. Jest to także opowieść o miłości i Jej zbawczej mocy oraz o sile prawdy, która zdolna Jest niszczyć, ale także uzdrawiać.

  Książka ukazała się w USA w maju 2006, a już w lipcu znalazła się na pierwszym miejscu listy bestsellerów New York Timesa, utrzymując się na nim przez wiele miesięcy. W samych Stanach Zjednoczonych sprzedano prawie 3 miliony egzemplarzy tej powieści, zaś prawa do Jej przekładu zakupiło dotąd 25 krajów. Jeden z kanałów amerykańskiej telewizji przygotowuje film oparty na fabule książki.
 • Dane szczegółowe
 • do góry

  Dane szczegółowe

  Tytuł: Córka opiekuna wspomnień
  Autor:
  Wydawca: Videograf II
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2007-01-01
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Ilość stron: 464
  Tłumaczenie: Lipska-Nakoniecznik Agnieszka
  Rok wydania: 2007
  Forma: książka
  Wymiary produktu (mm): 205 x 27 x 145
  Indeks: 69655449
  do góry

  Recenzje

 • Recenzje Napisz recenzję
 • Średnia ocena: 0

  5 gwiazdek
  4 gwiazdki
  3 gwiazdki
  2 gwiazdki
  1 gwiazdka
  Kup, zrecenzuj i wygraj

  Napisz recenzję i oceń produkt

  Oceń produkt:
  Tytuł: *pole wymagane
  Recenzja: **minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane, ** minimum 50 znaków
  Publikuj ›
  Dodano: 2 recenzje.
  Dodano 29.03.2008
  Warto przeczytać
  Książka którą czyta się jednym tchem, która skłania do głębokich refleksji, która szokuje, bawi i wzrusza. Szczerze polecam!!!
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (1) nie (0)
  Dodano 17.10.2007
  Piękna i prawdziwa powieść
  Jest to jedna z tych książek, które niby wydają się "zwykłymi powieściami", a jednak mają w sobie tyle subtelności i delikatności, że nie wiadomo kiedy na dobre zadomowiły się w głowie. Autorka w bardzo prosty sposób pokazuje jak wspomnienia z dzieciństwa mogą stać się przyczyną decyzji podjętych pod wpływem impulsu, i jak te decyzje mogą zaważyć na życiu całej rodziny. "Córka opiekuna wspomnień" to pełna uroku i prawdziwości powieść o losach dwóch rodzin, które na zawsze zostały ze sobą złączone, i które muszą stawić czoła zupełnie nowym wyzwaniom takim jak ból, depresja, bezradność. Książka, która uczy pokory, szacunku i zmusza do refleksji nad tym, jak my zachowalibyśmy się w podobnej sytuacji. Po tej wspaniałej lekturze dochodzi się do wniosku, że to co jest prawdziwe nie zawsze jest widoczne na pierwszy rzut oka.
  Czy ta recenzja była przydatna? tak (5) nie (0)
  Zamknij
  Dziękujemy za dodanie recenzji
  Podziel się na Facebooku
  Córka opiekuna wspomnień - Edwards Kim
  Właśnie zrecenzowałem: Córka opiekuna wspomnień
  Znakomicie pomyślany, olśniewający debiut Kim Edwards - to bogata, wciągająca czytelnika i poruszająca do głębi powieść. Ukazuje, w jaki sposób życie potrafi nas zaskoczyć i jak tajemne związki łączące rodzinę pomagają przetrwać najgorsze chwile, gdy długo skrywane tajemnice nagle ujrzą światło ...
  Zamknij
  Napisz recenzję i oceń produkt
  Oceń produkt:
  Tytuł: * pole wymagane
   
  Recenzja: ** minimum 50 znaków
   
  W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
  * pole wymagane
  ** minimum 50 znaków
  Jezioro marzeń - Edwards Kim
  Jezioro marzeń
  Książki
  26,99 zł 34,20 zł
  Na wieść o wypadku matki, Lucy Jarrett, za namową swego ukochanego, Yoshiego, decyduje się powrócić z Japonii do niewielkiej miejscowości w USA, zwanej Jeziorem Marzeń. Dom rodzinny opuściła kilkanaście lat wcześniej, krótko po tragicznej, niewyjaśnionej śmierci ojca, który utonął w pobliskim jeziorze. Targana poczuciem winy, przekonana, iż mogła zapobiec tragedii, wraca do świata pełnego tajemnic i rodzinnych waśni. Na poddaszu niszczejącego domu natrafia na ślad dawno zapomnianej rodzinnej historii. Idąc tropem wiekowych broszur, dziecięcego kocyka, zakurzonych listów i tajemniczych witraży z księżycowym motywem, krok po kroku odkrywa prawdę o własnych korzeniach, o dramatycznych losach swej antenatki, Rose Jarrett. W Jeziorze Marzeń nadal mieszka jej pierwsza miłość, Keegan Fall, artysta specjalizujący się w wyrobach ze szkła, zaangażowany w walkę o ziemie należące dawniej do jego indiańskich przodków. Z pozoru niewinna podróż stanie sie dla Lucy powrotem do przeszłości, zmusi ja do podjęcia decyzji, które zaważą na jej dalszym życiu.
  więcej
  The Memory Keeper's Daughter - Edwards Kim
  The Memory Keeper's Daughter
  Obcojęzyczne
  40,49 zł
  Dr. David Henry is forced by a blizzard to deliver his own twins. His son is perfectly healthy, but his daughter has Down's syndrome. Rationalizing it as a need to protect his wife, he asks his nurse to take the baby away to an institution. Instead, the nurse disappears into another city to raise the child herself.
  więcej
  Jeśli masz pytania lub problem odwiedź nasze strony pomocy lub skorzystaj z formularza kontaktowego
  Jeśli chcesz zgłosić błąd lub wyrazić opinię na temat produktu skontaktuj się z nami

  Ostatnio oglądane


  Podobne do ostatnio oglądanych