logo

zostały rozdane

Kapituła Empiku wyłoniła 5 nominacji pretendujących do nagrody kulturalnego Wydarzenia Roku 2017 , a internauci w głosowaniu wyłonili zwycięzcę:

tegoroczny zwycięzca

FILM „TWÓJ VINCENT”

Zupełnie nowa jakość w dwóch dziedzinach sztuki - filmowej i malarskiej. Pierwszy taki film w historii kinematografii i pierwszy obraz zmieniający się w czasie i zamknięty w ramach ekranu. Doceniona na wielu światowych festiwalach opowieść zachwyca formą wizualną, a także niebanalnym scenariuszem, który jest próbą naszkicowania portretu artysty. Wiele różnych punktów widzenia pozwala jednak zbudować migotliwy, nie do końca wyraźny obraz osoby i zdarzeń...

vincent

Pozostali nominowana

Proszę czekać trwa ładowanie danych...

Brak wyników
Proszę czekać trwa ładowanie danych...

zobacz nominowanych w pozostałych kategoriach

sprawdź
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień plików cookie znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.