Aleja samobójców

 
2 recenzje ]
  • Cena rynkowa: 34,90 zł
  • Cena empik.com: 32,49 zł
  • Czas dostawy: wysyłamy w 24 godziny
Kup używane: Brak produktów używanych.
Jeśli chcesz sprzedać
taki produkt, kliknij:


Opis książki: Aleja samobójców

Gdańsk, upalne dni czerwca 2006 roku. Spokój panujący w luksusowym domu seniora „Eden” zostaje zburzony na skutek wydarzeń pełnych grozy. W jednym z apartamentów znaleziono zwłoki pensjonariusza na wózku inwalidzkim. Co dziwniejsze mężczyzna jest oskalpowany. Równocześnie z „Edenu” znika inny pensjonariusz. Sprawa trafia na biurko nadkomisarza Jarosława Patera, hazardzisty i krzewiciela poprawności językowej. Dlaczego zwłoki starego mężczyzny zostały okaleczone? Dlaczego ABW niespodziewanie przejmuje śledztwo, odsuwając od sprawy policjantów? Co się stało z zaginionym? Sytuację komplikuje wzajemna niechęć między nadkomisarzem a dyrektorem „Edenu”, doktorem Lieblingiem, oraz traumatyczne wspomnienia Patera. Marek Krajewski znów udowodnił, że jest mistrzem powieści kryminalnej. Jego współpraca z Mariuszem Czubajem, znakomitym znawcą gatunku, zaowocowała powieścią intrygującą, napisaną żywym językiem i świetnie osadzoną w konwencji.

Klienci, którzy kupili ten produkt, wybierali również

Empiklopedia

Krajewski Marek
Krajewski Marek
Krajewski Marek - najgłośniejszy dziś polski autor kryminałów. >>>
Czubaj Mariusz
Czubaj Mariusz
Czubaj Mariusz - antropolog kultury >>>

Empikultura

  • 2008-01-31, 10:16
    Drabina Dionizosa wiedzie ku śmierci
    Niezwykły, stylowy kryminał Luca Di Fulvio - "Drabina Dionizosa" pojawi się w polskich księgarniach 12 lutego, nakładem wydawnictwa Prószyński. Akcja powieści rozgrywa się wśród mrocznych zaułków i mrocznych postaci metropolii przełomu XIX i XX wieku. Utrzymana w grzesznym duchu dekadencji książka ,opowiada o pojedynku seryjnego mordercy i młodego inspektora policji. Więcej

  • 2008-02-01, 15:11
    Kryminał na cztery ręce - wywiad z Markiem Krajewskim i Mariuszem Czubajem
    A cóż w tym dziwnego, że razem napisaliśmy kryminał? - mówią Marek Krajewski i Mariusz Czubaj, autorzy „Alei samobójców” i już zakazują rękawy, by zabrać się za następną wspólną książkę.
     Więcej

  • Więcej

Recenzje użytkowników

2008-01-24, 11:41
doc
2/2
Oczywiście uda się nam powtórzyć podstawy gramatyki, na którą wyczulony jest główny bohater oraz ponarzekać na pazerną służbę zdrowia (czytaj lekarzy). Nawiasem mówiąc rozmowa z głównego bohatera z doktorem Boruckim to mój ulubiony fragment. Kontynuując ten temat nie istnieje ktoś taki jak anatomopatomorfolog (strona 47, linia 3), tylko anatomopatolog lub patolog. Jedynym znanym mi anatomopatomorfologiem jest Robert Gonera, który w piątkowe wieczory biega pod ostrzałem kamer przez wyludniony Lublin, a później uprawia sztukę z Edytą Olszówką (Wprost 27.01.07, str.8) w pierwszy programie TVP. Jestem przekonany, że Paweł Kwieciński (jedyny szacowany i dobry lekarz w tym gronie) mieszkając w Gdańsku ? duże akademickie miasto z Akademią Medyczna ? posiada specjalizację z medycyny sądowej ale przyznaję rację autorom, że patolog brzmi lepiej.
Czy ta recenzja jest przydatna? 
Komunikat: Twoja ocena została dodana
Już oceniałeś
2007-12-20, 13:13
olala
supper
nie mogłam się od niej oderwać! polecam każdemu!
Czy ta recenzja jest przydatna? 
    [3 osób stwierdziło że ta recenzja jest przydatna]
Komunikat: Twoja ocena została dodana
Już oceniałeś
Liczba recenzji użytkowników: 2  
.

Szczegółowe dane produktu

Wydawca: Wydawnictwo W.A.B.
Ilość stron: 288
Numer Wydania: 0
ISBN: 978-83-7414-380-6
EAN: 9788374143806
Indeks: 69994098
Słowa kluczowe
.